GARCÍA ROMERO, MARÍA ÁNGELES

Información xeral

Fotografía de GARCÍA ROMERO, MARÍA ÁNGELES
PARTIDO POPULAR (PP)
  • VIII Lexislatura
  • Electa: Cuenca.
  • Fecha: 14/03/2004
  • Baja (disolución): 14/01/2008
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CASTILLA-LA MANCHA
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (12/05/2004 al 14/01/2008)
        • VOCAL. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (12/05/2004 al 01/03/2005)
        • VOCAL. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (12/05/2004 al 14/01/2008)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE LOS DERECHOS DE LA MUJER Y DE LA IGUALDAD DE OPORTUNIDADES (27/05/2004 al 13/09/2004)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE LOS DERECHOS DE LA MUJER Y DE LA IGUALDAD DE OPORTUNIDADES (18/09/2006 al 14/01/2008)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO