CUEVAS CUERDA, DIMAS FRANCISCO

Información xeral

Fotografía de CUEVAS CUERDA, DIMAS FRANCISCO
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Electo: Albacete.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CASTILLA-LA MANCHA
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTE PRIMERO. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (24/01/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE HACIENDA Y ADMINISTRACIONES PÚBLICAS (25/06/2015 al 31/08/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (24/01/2012 al 29/05/2014)
        • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (25/06/2014 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (08/02/2012 al 26/10/2015)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO