SALMÓN SAIZ, ENCARNACIÓN

Información xeral

Fotografía de SALMÓN SAIZ, ENCARNACIÓN
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Electa: Cantabria.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN DE IGUALDAD (24/01/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y COMPETITIVIDAD (24/01/2012 al 29/07/2014)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y COMPETITIVIDAD (15/09/2014 al 08/06/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y COMPETITIVIDAD (10/07/2015 al 31/08/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE SANIDAD Y SERVICIOS SOCIALES (24/01/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA EL ESTUDIO DEL PROBLEMA DE LAS DROGAS (08/02/2012 al 26/10/2015)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO