RIVERO SEGALÀS, MARIA TERESA

Información xeral

Fotografía de RIVERO SEGALÀS, MARIA TERESA
CONVERGÈNCIA DEMOCRÀTICA DE CATALUNYA (CDC)
  • XI Lexislatura
  • Electa: Lleida.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO CATALÁN EN EL SENADO DEMOCRÀCIA I LLIBERTAT (GPCDL)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: DEMOCRÀCIA I LLIBERTAT. CONVERGÈNCIA. DEMÒCRATES. REAGRUPAMENT (DL)
  • Partido político:: CONVERGÈNCIA DEMOCRÀTICA DE CATALUNYA (CDC)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Xunta de Portavoces

        • PORTAVOZ ADJUNTA. GRUPO PARLAMENTARIO CATALÁN EN EL SENADO DEMOCRÀCIA I LLIBERTAT (01/04/2016 al 02/05/2016)
        • PORTAVOZ ADJUNTA. GRUPO PARLAMENTARIO CATALÁN EN EL SENADO DEMOCRÀCIA I LLIBERTAT (13/01/2016 al 31/03/2016)
      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (09/02/2016 al 18/04/2016)
      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE EMPLEO Y SEGURIDAD SOCIAL (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE IGUALDAD (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE SANIDAD Y SERVICIOS SOCIALES (09/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA