LUZARDO FUENTES, ÓSCAR MANUEL

Información xeral

Fotografía de LUZARDO FUENTES, ÓSCAR MANUEL
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Electo: Lanzarote (LAS PALMAS).
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CANARIAS
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (24/01/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE DEFENSA (24/01/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (08/02/2012 al 26/10/2015)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO