GONZÁLEZ GARCÍA, ANA LOURDES

Información xeral

Fotografía de GONZÁLEZ GARCÍA, ANA LOURDES
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XIV Lexislatura
  • Electa: La Rioja.
  • Fecha: 10/11/2019
  • Baja (disolución): 29/05/2023
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (11/01/2020 al 13/09/2022)
      • Comisións

        • VICEPRESIDENTA SEGUNDA. COMISIÓN DE POLÍTICAS INTEGRALES DE LA DISCAPACIDAD (05/02/2020 al 29/05/2023)
        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (04/02/2020 al 29/05/2023)
        • VOCAL. COMISIÓN DE IGUALDAD (27/02/2020 al 29/05/2023)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PETICIONES (05/02/2020 al 29/05/2023)