IBARZ IBARZ, MARÍA BELÉN

Información xeral

Fotografía de IBARZ IBARZ, MARÍA BELÉN
PARTIDO ARAGONÉS (PAR)
  • X Lexislatura
  • Electa: Huesca.
  • Fecha: 19/05/2013
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR EN COALICIÓN CON EL PARTIDO ARAGONÉS (PP-PAR)
  • Partido político:: PARTIDO ARAGONÉS (PAR)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • SECRETARIA PRIMERA. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (18/06/2013 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y COMPETITIVIDAD (05/06/2013 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (05/06/2013 al 18/06/2013)
        • VOCAL. COMISIÓN DE REGLAMENTO (05/06/2013 al 26/10/2015)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA