BAUZÁ DÍAZ, JOSÉ RAMÓN

Información xeral

Fotografía de BAUZÁ DÍAZ, JOSÉ RAMÓN
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Designado: Parlamento de las Illes Balears.
  • Fecha: 09/07/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (10/09/2015 al 12/01/2016)
      • Comisións

        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE DEFENSA (04/09/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y COMPETITIVIDAD (16/07/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA, ENERGÍA Y TURISMO (11/08/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (16/07/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (11/08/2015 al 18/08/2015)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

    • Intervencións en iniciativas lexislativas

    • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

      • Intervencións noutras iniciativas