MARIÑO ORTEGA, ANA ISABEL

Información xeral

Fotografía de MARIÑO ORTEGA, ANA ISABEL
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Lexislatura
  • Designada: Asamblea de Madrid.
  • Fecha: 09/07/2015
  • Baja (renuncia): 02/10/2017
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PRESIDENTA. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (13/09/2016 al 02/10/2017)
        • VOCAL. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (14/09/2016 al 02/10/2017)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (13/09/2016 al 02/10/2017)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA