ORTEGA FERNÁNDEZ, FÉLIX

Información xeral

Fotografía de ORTEGA FERNÁNDEZ, FÉLIX
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XII Lexislatura
  • Electo: Toledo.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL SOCIALISTAS DE CASTILLA-LA MANCHA
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y EMPRESA (13/09/2016 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE FOMENTO (01/12/2016 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PETICIONES (14/09/2016 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA LAS RELACIONES CON EL TRIBUNAL DE CUENTAS (23/11/2016 al 04/03/2019)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA