PASCUAL MADINA, ARTURO

Información xeral

Fotografía de PASCUAL MADINA, ARTURO
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Lexislatura
  • Electo: Burgos.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CASTILLA Y LEÓN
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PORTAVOZ ENERGÍA. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (14/09/2016 al 16/07/2018)
        • PORTAVOZ CAMBIO CLIMÁTICO. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (16/07/2018 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE CIENCIA, INNOVACIÓN Y UNIVERSIDADES (11/09/2018 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA LA COORDINACIÓN Y SEGUIMIENTO DE LA ESTRATEGIA ESPAÑOLA PARA ALCANZAR LOS OBJETIVOS DE DESARROLLO SOSTENIBLE (ODS) (05/02/2019 al 04/03/2019)
        • ADSCRITO. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y EMPRESA (22/02/2017 al 04/03/2019)

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO