GIL JÓDAR, FULGENCIO

Información xeral

Fotografía de GIL JÓDAR, FULGENCIO
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Lexislatura
  • Electo: Murcia.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (renuncia): 30/06/2017
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (14/09/2016 al 30/06/2017)
        • VOCAL. COMISIÓN DE HACIENDA (13/09/2016 al 30/06/2017)
        • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (14/09/2016 al 30/06/2017)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (13/09/2016 al 30/06/2017)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO