FREIXANET MATEO, MARIA

Información xeral

Fotografía de FREIXANET MATEO, MARIA
INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS (ICV)
  • XI Lexislatura
  • Electa: Barcelona.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 18/07/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO PODEMOS-EN COMÚ-COMPROMÍS-EN MAREA (GPPOD)
  • GRUPO TERRITORIAL "GRUP CATALÀ DE EN COMÚ PODEM"
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: EN COMÚ PODEM (EN COMÚ)
  • Partido político:: INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS (ICV)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (09/02/2016 al 18/07/2016)
      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE IGUALDAD (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE FOMENTO (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE MEDIO AMBIENTE Y CAMBIO CLIMÁTICO (09/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO