LUCIO GÓMEZ, MARTA

Información xeral

Fotografía de LUCIO GÓMEZ, MARTA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Lexislatura
  • Electa: Pontevedra.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (13/09/2016 al 04/03/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (22/03/2017 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (14/09/2016 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE CONTROL PARLAMENTARIO DE LA CORPORACIÓN RTVE Y SUS SOCIEDADES (16/11/2016 al 04/03/2019)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO