BERNABÉ PÉREZ, FRANCISCO MARTÍN

Información xeral

Fotografía de BERNABÉ PÉREZ, FRANCISCO MARTÍN
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Lexislatura
  • Designado: Asamblea Regional de Murcia.
  • Fecha: 19/07/2018
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE FOMENTO (12/09/2018 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (27/09/2018 al 05/11/2018)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (27/09/2018 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (27/09/2018 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE DEFENSA (27/09/2018 al 04/03/2019)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO