TAMAYO UREÑA, ANA MARÍA

Información xeral

Fotografía de TAMAYO UREÑA, ANA MARÍA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Lexislatura
  • Electa: Córdoba.
  • Fecha: 22/01/2019
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (20/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (06/02/2019 al 20/02/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE IGUALDAD (06/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (06/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA EL ESTUDIO DEL PROBLEMA DE LAS DROGAS (06/02/2019 al 04/03/2019)
        • ADSCRITA. COMISIÓN ESPECIAL DE SEGUIMIENTO Y EVALUACIÓN DE LOS ACUERDOS DEL INFORME DEL SENADO SOBRE LAS ESTRATEGIAS CONTRA LA VIOLENCIA DE GÉNERO APROBADAS EN EL MARCO DEL PACTO DE ESTADO (06/02/2019 al 04/03/2019)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

    • Intervencións en iniciativas lexislativas

      • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

        • Intervencións noutras iniciativas

        OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO