MATAMALA ALSINA, JOSEP MARIA

Información xeral

Fotografía de MATAMALA ALSINA, JOSEP MARIA
JUNTS PER CATALUNYA (JxCat)
Participa

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE CIENCIA, INNOVACIÓN Y UNIVERSIDADES (04/02/2020 al 27/05/2020)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (26/03/2020 al 27/05/2020)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

BIOGRAFÍA

  • Datos persoais

    • Lugar de nacimiento: Girona.
    • Fecha: 15 de agosto de 1957.
  • Datos políticos

DECLARACIÓN DE BENS PATRIMONIAIS E RENDAS

  • Declaración de bienes patrimoniales y rentas al adquirir la condición de Senador. Data: 19/11/2019

       

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO