OLEAGA ZALVIDEA, JOSÉ MARÍA

Información xeral

Fotografía de OLEAGA ZALVIDEA, JOSÉ MARÍA
PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) (PSE-EE(PSOE))
  • XIII Lexislatura
  • Electo: Bizkaia.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 02/12/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS VASCOS"
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZQUERRA (PSOE) (PSE-EE (PSOE))
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) (PSE-EE(PSOE))

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (24/07/2019 al 02/12/2019)
      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE FUNCIÓN PÚBLICA (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE JUSTICIA (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INTERIOR (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE REGLAMENTO (31/07/2019 al 23/09/2019)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

    • Intervencións en iniciativas lexislativas

      • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

        • Intervencións noutras iniciativas

        OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO