RAMOS NEGRÍN, PEDRO MANUEL

Información xeral

Fotografía de RAMOS NEGRÍN, PEDRO MANUEL
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XIII Lexislatura
  • Designado: Parlamento de Canarias.
  • Fecha: 31/07/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE CANARIAS"
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VOCAL. COMISIÓN DE TRABAJO, MIGRACIONES Y SEGURIDAD SOCIAL (19/09/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2019 al 23/09/2019)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

  • Intervencións en iniciativas lexislativas

    • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

      • Intervencións noutras iniciativas

        OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO