BAUTISTA CARBALLO, MIGUEL

Información xeral

Fotografía de BAUTISTA CARBALLO, MIGUEL
PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA-PSOE (PSdeG-PSOE)
Participa
  •  
Posición do Senador BAUTISTA CARBALLO, MIGUEL no hemiciclo no escano

CARGOS NO SENADO

Mandato

    • Comisións

      • SECRETARIO PRIMERO. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS
      • SECRETARIO PRIMERO. COMISIÓN DE DERECHOS DE LA FAMILIA, LA INFANCIA Y LA ADOLESCENCIA
      • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES

    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (22/09/2020 al 20/11/2020)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (01/09/2020 al 22/09/2020)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (20/11/2020 al 01/12/2020)
        • VOCAL. COMISIÓN DE DERECHOS DE LA FAMILIA, LA INFANCIA Y LA ADOLESCENCIA (01/09/2020 al 27/10/2020)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

  • Intervencións en iniciativas lexislativas

    • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

      • Intervencións noutras iniciativas

      BIOGRAFÍA

      • Datos persoais

        • Lugar de nacimiento: Petin (Ourense).
        • Fecha: 20 de julio de 1958.
        • Casado. Una hija.

      DECLARACIÓN DE ACTIVIDADES, BENS PATRIMONIAIS E RENDAS E INTERESES ECONÓMICOS

      Documento elaborado pola Comisión de Incompatibilidades

      Documento elaborado por la Comisión de Incompatibilidades



        Anexo de escritos presentados en relación con las actividades declaradas

      • Declaración de actividades al adquirir la condición de Senador/a



        Declaración de bens patrimoniais e rendas

      •   Declaración de bienes patrimoniales y rentas al adquirir la condición de Senador. Data: 28/07/2020
      •   Modificación de la declaración de bienes patrimoniales y rentas. Data: 03/11/2020



        Declaración de intereses económicos

      •   Declaración de intereses económicos. Data: 11/02/2021