GARCÍA MAÑÁ, LUIS MANUEL

Información xeral

Fotografía de GARCÍA MAÑÁ, LUIS MANUEL
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XI Lexislatura
  • Electo: Ourense.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE GALICIA"
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE INTERIOR (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • SECRETARIO PRIMERO. COMISIÓN MIXTA DE SEGURIDAD NACIONAL (24/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (09/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO