LUJÁN MARTÍNEZ, ANA CARMEN

Información xeral

Fotografía de LUJÁN MARTÍNEZ, ANA CARMEN
GEROA BAI (GB)
  • XI Lexislatura
  • Electa: Navarra.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: CAMBIO-ALDAKETA (CAMBIO-ALDAKETA)
  • Partido político:: GEROA BAI (GB)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y COMPETITIVIDAD (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE HACIENDA Y ADMINISTRACIONES PÚBLICAS (23/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO