AUBÀ FLEIX, MIGUEL JOSÉ

Información xeral

Fotografía de AUBÀ FLEIX, MIGUEL JOSÉ
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC/ESQUERRA)
  • XIII Lexislatura
  • Electo: Tarragona.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO ESQUERRA REPUBLICANA-EH BILDU (GPERB)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-SOBIRANISTES (ERC-SOBIRANISTES)
  • Partido político:: ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC/ESQUERRA)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA (17/09/2019 al 23/09/2019)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

  • Intervencións en iniciativas lexislativas

    • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

      • Intervencións noutras iniciativas