TORTOLERO OREJUELA, ELIA

Información xeral

Fotografía de TORTOLERO OREJUELA, ELIA
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)
  • XIII Lexislatura
  • Electa: Barcelona.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 02/12/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE CATALUNYA"
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE) (PSC)
  • Partido político:: PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (24/07/2019 al 02/12/2019)
      • Comisións

        • PORTAVOZ FORMACIÓN PROFESIONAL. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y FORMACIÓN PROFESIONAL (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE DEFENSA (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (31/07/2019 al 23/09/2019)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO