CARVAJAL PÉREZ, JOSÉ FEDERICO DE

Información xeral

Fotografía de CARVAJAL PÉREZ, JOSÉ FEDERICO DE
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • III Lexislatura
  • Electo: Madrid.
  • Fecha: 22/06/1986
  • Baja (cese (miembro de la Diputación Permanente)): 20/11/1989
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CARGOS NO SENADO


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Mesa do Senado

        • PRESIDENTE. MESA DEL SENADO (15/07/1986 al 02/09/1989)
      • Deputación Permanente

        • PRESIDENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (15/07/1986 al 20/11/1989)