LUCAS GIMÉNEZ, JUAN JOSÉ

Información xeral

Fotografía de LUCAS GIMÉNEZ, JUAN JOSÉ
PARTIDO POPULAR (PP)
  • IX Lexislatura
  • Designado: Cortes de Castilla y León.
  • Fecha: 13/07/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/12/2011
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CASTILLA Y LEÓN
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Mesa do Senado

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. MESA DEL SENADO (13/07/2011 al 26/09/2011)
        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. MESA DEL SENADO (01/04/2008 al 12/07/2011)
      • Deputación Permanente

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (13/07/2011 al 12/12/2011)
        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (13/05/2008 al 12/07/2011)
      • Comisións

        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (13/07/2011 al 26/09/2011)
        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (13/05/2008 al 12/07/2011)
      • Grupos de amizade

        • PRESIDENTE. DELEGACIÓN ESPAÑOLA EN EL GRUPO DE AMISTAD DE LAS CORTES GENERALES CON EL CONGRESO NACIONAL DE BRASIL (09/04/2010 al 12/07/2011)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

  • Intervencións en iniciativas lexislativas

    • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

      • Intervencións noutras iniciativas