GÓMEZ FRANCO, TOMÁS

Información xeral

Fotografía de GÓMEZ FRANCO, TOMÁS
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • IX Lexislatura
  • Designado: Asamblea de Madrid.
  • Fecha: 29/06/2011
  • Baja (disolución): 26/09/2011
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE MADRID"
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PRESIDENTE. COMISIÓN DE VIVIENDA (13/07/2011 al 26/09/2011)
        • VOCAL. COMISIÓN DE VIVIENDA (12/07/2011 al 13/07/2011)
        • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (12/07/2011 al 26/09/2011)

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO